CURSURI Cursuri de calificare autorizate CNFPA la Iaşi

INFIRMIERĂ

Asociaţia Everest face înscrieri pentru cursul de calificare infirmieră. Cursul va începe în luna noiembrie 2012.
Cod nomenclator ocupaţie: 5132.2.1
Durata cursului: 22 săptămâni

Taxă: 650 lei

Cursurile se finalizează cu Certificat de calificare eliberat de CNFPA şi acreditat de Ministerul Muncii, Solidaritatii Sociale si Familiei, de Ministerul Educatiei, Cercetarii si Tineretului şi recunoscut şi internaţional în toate ţările Uniunii Europene.

Programul cursuriloreste accesibil si adaptat nevoilor fiecarei grupe formate, iar taxa de curs se poate achita în 3 rate.

Documente necesare: carte de identitate (copie), certificat de naştere (copie), certificat de căsătorie (copie), adeverinţă medicală tip, diploma ultima şcoală absolvită (copie)

Înscrieri la tel.: +40 (0)756 087 291
Adresă de e-mail: asociatia.everest@gmail.com

INGRIJITOARE BĂTRANI LA DOMICILIU

Asociaţia Everest face înscrieri pentru cursul de calificare îngrijitoare bătrâni la domiciliu.
Cod nomenclator ocupaţie: 5133.1.2
Durata cursului: 12 săptămâni

Taxă: 400 lei

Înscrieri la tel.: +40 (0)756 087 291
Adresă de e-mail: asociatia.everest@gmail.com

Copyright © 2012, Asociatia Everest. Toate drepturile rezervate.