Cursuri pentru infirmieri

img
Victoria înseamnă disciplină, instrucţie, sănătate, curăţenie, îngrijire, îndrăzneală şi curaj!

Realizăm cursuri pentru infirmieri

Asociaţia Everest face înscrieri pentru cursul de calificare: infirmieră. Cod nomenclator ocupaţie: 5132.2.1 Durata cursului: 22 săptămâni

Taxă: 650 lei

Cursurile se finalizează cu Certificat de calificare eliberat de CNFPA şi acreditat de Ministerul Muncii, Solidaritatii Sociale si Familiei, de Ministerul Educatiei, Cercetarii si Tineretului şi recunoscut şi internaţional în toate ţările Uniunii Europene.

Programul cursuriloreste accesibil si adaptat nevoilor fiecarei grupe formate, iar taxa de curs se poate achita în 3 rate.

Documente necesare: carte de identitate (copie), certificat de naştere (copie), certificat de căsătorie (copie), adeverinţă medicală tip, diploma ultima şcoală absolvită (copie)

Adresă de e-mail: asociatia.everest@gmail.com